Feedback

baner mycie szyb

Mycie szyb i fasad

Obecne trendy w usługach sprzątających wymuszają szybką reakcję i działania przedsiębiorstw w kierunku rozwoju, wzrostu innowacji i konkurencyjności. Zakup specjalistycznych urządzeń do czyszczenia powierzchni znacznie zwiększa możliwości świadczenia usług sprzątających i poprawi jej wizerunek na rynku. 
Jako firma innowacyjna i rozwojowa wykorzystująca najwyższe technologie wprowadziliśmy do swojej oferty nowy, przemysłowy  system myjący IONIC QuattRO 2012. 
Nowy system QuattRO jest najbardziej kompaktowym i jednocześnie wydajnym systemem myjącym ON-SITE, który może produkować 3 litry czystej wody na minutę, dzięki czemu możliwe jest czyszczenie powierzchni szklanych bez pozostawiania smug lub w większej ilości zastosowań, niż było to możliwe wczesniej.
System QuattRO jest idealnym rozwiązaniem dla wielu zadań: mycia okien, fasad, dachów, paneli słonecznych i twardych powierzchni zewnętrznych. Wszędzie tam, gdzie  jest dostęp do zewnętrznego źródła wody i zasilania. Został zaprojektowany do wykonywania wymagających zadań w trudnych warunkach.

 

porownanie

80ft-pole
rw-outside-stretched
girl-poling4
swanseadistrict2

 

Używamy plików cookie na tej stronie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Aby dowiedzieć się więcej o plikach Cookie przeczytaj naszą politykę prywatności.

Akceptuję politykę prywatności na tej stronie.