Feedback

baner utrzymanie czystosci

Mycie okien i przeszkleń

Wizytówką każdego budynku są czyste i przejrzyste okna. Osadzający się na nich kurz i brud jest jedną z głównych przyczyn, które powodują zmniejszenie ilości wpadającego światła do wnętrza nawet o 30%! . Wpuść słońce do swojego wnętrza.
Świadczymy kompleksowe usługi mycia okien, szyb wystawowych oraz innych przeszkleń w biurach, sklepach, urzędach i innych pomieszczeniach. Zajmujemy się także myciem szklanych drzwi, ram i parapetów oraz żaluzji i rolet.
Myjemy okna od strony wewnętrznej i zewnętrznej, drewniane, aluminiowe, plastikowe, witrynowe, elewacyjne, przepierzenia, pojedyncze, podwójne i nieotwierane.
Mycie okien wykonujemy za pomocą profesjonalnych ściągaczek oraz odpowiednio dobranych środków czyszczących wyłącznie znanych i cenionych producentów. W trudno dostępnych miejscach wykorzystujemy teleskopy o różnej długości.
Wykonujemy tę usługę z asekuracją. Stosujemy bezpieczne metody - nie ma mowy o porysowaniu szyb czy uszkodzeniu uszczelek lub ram. Prace na wysokości wykonujemy z podnośnika koszowego, z rusztowania lub ze sztycy, dzięki czemu nasze usługi są zawsze na najwyższym poziomie. Świadczymy usługi mycia także w nowo powstałych budynkach oraz takich okien, które uległy zabrudzeniu w trakcie remontu. Usługę mycia powierzchni szklanych wykonujemy z użyciem kilku technik, które sprawdzają się we wszystkich typach budynków.
Zajmujemy się jednorazowymi zleceniami, jak i cyklicznym utrzymaniem okien i przeszkleń w czystości. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług. Zapewniamy szybką  realizację,  profesjonalizm oraz terminowość. 

 

Używamy plików cookie na tej stronie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Aby dowiedzieć się więcej o plikach Cookie przeczytaj naszą politykę prywatności.

Akceptuję politykę prywatności na tej stronie.