Feedback

baner utrzymanie czystosci

Impregnacja i pielęgnacja posadzek

Czysta i zadbana posadzka to komfort i estetyka w każdym miejscu. Wykonujemy profesjonalną usługę impregnacji i pielęgnacji posadzek w biurach, halach produkcyjnych, magazynach, szkołach, placówkach medycznych czy ciągach komunikacyjnych. Wyposażeni jesteśmy w najwyższej klasy sprzęt  (szorowarki, polerki wolnoobrotowe, automaty myjąco-zbierające, itp.) oraz środki chemiczne posiadające właściwości antypoślizgowe oraz atesty.
Czyszczenie każdego rodzaju posadzki betonowej rozpoczynamy od zamiatania bądź odkurzenia specjalistycznym odkurzaczem. Następnie określamy rodzaj przeważających zabrudzeń, dobieramy specjalistyczne środki i przystępujemy do czyszczenia posadzki. Po neutralizacji chemicznej przystępujemy do punktowego usuwania plam. W razie potrzeby nakładamy powłoki impregnujące. Bieżące pielęgnowanie wszystkich typów posadzek właściwymi środkami czystości pozwala uniknąć zabrudzeń, które z czasem stają się bardzo trudne do usunięcia. Wówczas skuteczne pozbycie się ich jest czynnością nie tylko czasochłonną, ale przede wszystkim kosztowną. Mocno obciążone posadzki (w obiektach przemysłowych, handlowych) wymagają szczególnej troski.
Niemalże wszelkiego typu posadzki: z wykładzin PCV, gresowe, z kamienia naturalnego, przemysłowe, warto pokryć preparatem zabezpieczającym przeznaczonym do danego rodzaju podłoża. Impregnacja, którą wykonujemy pozwala dłużej cieszyć się estetyką naszej podłogi i ułatwia codzienne utrzymanie jej w czystości. Dedykowane do impregnacji preparaty wnikają w pory i kapilary (mikroskopijnej grubości rurki występujące w strukturze ) materiału, z którego wykonana jest posadzka i tym samym uniemożliwiają osadzanie się tam zabrudzeń. Regularna konserwacja skutecznie zabezpiecza kamienną powierzchnię, sprawiając iż jest odporna na wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych.
Stosujemy wyłącznie specjalistyczne i całkowicie bezpieczne środki przeznaczone do danej powierzchni.

 

Używamy plików cookie na tej stronie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Aby dowiedzieć się więcej o plikach Cookie przeczytaj naszą politykę prywatności.

Akceptuję politykę prywatności na tej stronie.