Feedback

baner o firmie

O firmie

Firma działa na polskim rynku od 2008 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności firmy, prowadzimy w firmie działania rozwojowe, by usprawnić jakość obsługi klienta. Dzięki temu zdobyliśmy gruntowne doświadczenie i staliśmy się ważnym partnerem dla wielu instytucji i przedsiębiorstw w całym kraju.

Rozwijamy się w branży usługowej w zakresie utrzymania czystości, mycia szyb i fasad, pielęgnacji zieleni, serwisu zimowego, usług specjalistycznych oraz prac manualnych. Współpracujemy z instytucjami państwowymi, prywatnymi przedsiębiorstwami, międzynarodowymi korporacjami.

Liczne referencje i rekomendacje świadczą  o zadowoleniu naszych klientów i zaufaniu, jakim nas obdarzają. Dbamy, by nasza marka była rozpoznawalna poprzez udoskonalenie wizerunku i odpowiednie badania promocyjne, marketingowe i społeczne.

MISJA:

Świadczymy usługi by uprzyjemniać życie naszym klientom i być najlepszymi.
Pomyślność naszych klientów jest dla nas sukcesem. Działamy z ludźmi i dla ludzi.

WIZJA:

Dążymy do tego, by być najlepiej postrzeganą firmą usługową wśród obecnych i przyszłych klientów. Nie będziemy mieli sobie równych pod względem jakości oferowanych usług, obsługi klienta i profesjonalnego zarządzania.

Nadrzędnym celem jest długofalowy rozwój firmy jako wiarygodnego i rzetelnego partnera oraz wzmocnienie pozycji jako gwaranta wysokiej jakości  i solidności.

Działalność zawodową opieramy na tworzeniu, rozwoju oraz  pracy z ludźmi i dla ludzi. Człowiek jest największą wartością i kluczem do sukcesu firmy poprzez swoją wiedzę, fachowość i zaangażowanie.

Dążymy do tego, aby nasze usługi dawały klientom możliwość osiągnięcia ponadprzeciętnych wyników.

 

Używamy plików cookie na tej stronie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Aby dowiedzieć się więcej o plikach Cookie przeczytaj naszą politykę prywatności.

Akceptuję politykę prywatności na tej stronie.