Feedback
W Sobotę 4 Marca odbyła się Kolacja Charytatywna dla Marcelka w Hotelu Karo organizowana przez Stowarzyszenie ,,Co za Jazda'' oraz Radomską Grupę Mediową.

W dniu 3 Marca 2017 roku odbyło się spotkanie Przyjaciół Muzeum Witolda Gombrowicza podczas którego władze muzeum dziękowały za wspieranie działalności w 2016 roku.

W dniu 20 stycznia 2017 r. (piątek) o godz. 18:00 gościem w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zakrzewie był Krzesimir Dębski - wybitny kompozytor, autor wielu przebojów, skrzypek jazzowy, dyrygent, aranżer i producent muzyczny.

W dniu 20 Stycznia 2017 roku odbył się 23. Plebiscyt "Echa Dnia" na Sportowca, Trenera i Talent Ziemi Radomskiej. Zdaniem Czytelników “EchaDnia”

W dniu 21 Października 2016 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zakrzewie odbył się wieczór artystyczny oraz otwarcie wystawy malarstwa i biżuterii pt: ,, Kulwietis piórem i pędzlem'' oraz promocja książek Krzysztofa Kulickiego, a także koncert akordeonowy w wykonaniu Bartosza Kołsuta - Młodego MuzykaRoku2014.

W dniach 29-30 września 2016 r. odbyła się III edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Biznesowej Inżynieria Przyszłości 2016 organizowanej przez Instytut Technologii Eksploatacji – Państwowy Instytut Badawczy we współpracy z Business Centre Club.

Koncert plenerowy "Czar Operetki i Musicalu" z okazji jubileuszu 25-lecia Zakładów Automatyki Kombud, odbył się w niedzielę, 25 września, o godzinie 18 na placu pod Urzędem Miejskim.

 

Używamy plików cookie na tej stronie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Aby dowiedzieć się więcej o plikach Cookie przeczytaj naszą politykę prywatności.

Akceptuję politykę prywatności na tej stronie.